Furre per tharjen (terjen) e drasave - cmimi i v..

Shitet nga: Decan 18 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Furra per tharjen (terjen) e drasave.
Furra posedon te gjitha paisjet teknologjike duke perfshih edhe kaldane.
Kapaciteti i furres shkon deri ne 70metra kub (70kublik).
Te gjitha paisjet e furres jane automatike. Viti i prodhimit 2008


Cmimi shume i volitshem.

Me mundesi ndrrimi, drasa breje, ahu ose me ndonje automjet tjeter.

Numrat kontaktues:
044 276647
Tags:
Drasa, derasa, furra, furre, furr, depo, thamje, tharje, terje, pishe, ahu, molike, breje, kalldaj, shporet, qymyr, nafte, dru, kw, puntori, punetori, zdhruktari, zdhruktar, vilushker, pirun, mobileri, karrika, shkall, dhome te fjetjes, golf, mercedes, kamion bager, traktor, prishtine, mobile, bmw, golf, mercedes, jeep, jyp, jip, kamion, bager vilushker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim