Torno per perpunim te Drurit - cmimi i volitshem..

Shitet nga: Decan 15 Mar 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet torno per perpunimin e drurit.
Gjatesia e shtylles deri 1m e 40cm, trashesia deri 160mm.


Tornimi i elementeve kryhet me proces te gjysme te automatizuar, pra torno eshte gjysme automatike. I ka dy shpejtesi.
Firma LlocateliKontakti:
044/442-633
044/276-647Tags:
makina, makineri, maqineri, maqina, dru, per perpunim te drurit, zdhruktari, puntori druni, druri, derrband, drasa, dru, cilinder, rreth, kilindera, stuba,

Drasa, derasa, furra, furre, furr, depo, thamje, tharje, terje, pishe, ahu, molike, breje, kalldaj, shporet, qymyr, nafte, dru, kw, puntori, punetori, zdhruktari, zdhruktar, vilushker, pirun, mobileri, karrika, shkall, dhome te fjetjes, golf, mercedes, kamion bager, traktor, prishtine, mobile, bmw, golf, mercedes, jeep, jyp, jip, kamion, bager vilushker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim