Pres

Shitet nga: rover 26 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
pres ne gjende te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim