Furr per pica

Shitet nga: valdet lekaj 01 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes furren e picave me qmim te voliteshem 1400 picen e pjek per nje minut e gjys temperatura arrin deri ne 600gr furr eshe e ardhur nga austrija numeri tel/044127608
/044267421
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim