OKAZION !!! VETRATA PER DYQAN

Shitet nga: Eshrefi 11 Jan 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes dy vetrata te dyqaneve. Jane po thuajse te pa perdorura fare. Te dyja vetratat jane 2.80 m te larta secila dhe me gjeresi, njera 3.90 m dhe tjetra 2.90 m
te dyja jane te paisura edhe me dyert e veta te cilat jane 200 X 90 cm. Jane te gatshme per dy shitore veç e veç ose sipas kerkeses. Çmimi i tyre eshte perkatesisht 250 euro e vogla dhe 340 euro e madhja. Nese do te merren te dyja çmimi i tyre do te jete 500 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim