Punime me Gur dhe me Rrasa...

Shitet nga: xxxx 12 Mar 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Sektori : Të tjera
Punojm te gjitha punt me Gur dhe me rrasa,Punojm fontana AGJAKA rrethoja te shpijave Kulla Vikendica etj nr kontaktus 049 34 94 84 044370 863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim