RREGULLIM TE OBORREVE

Shitet nga: SEFA 28 Mar 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE ,PARKINGJEVE. TERASAVE. SIPERFAQEVE PER GJRLBRIM.RREGULLIMIN E KANALIZIMEVE ETJ TE GJITHA PUNET IKRYEJ M ME PERGJEGJSI . MA SHUM FOTO TE PUNEVETE REALIZUARA MUND E SHIFNI NE FCB titi pejsazh .tel 044374148,,,,,,,. dhe 04415329.,.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim