DJ Dreni ju ofron muzik (DJ) per dasma

Shitet nga: Rilind 21 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shërbimet : Për dasma
DJ Dreni ju ofron muzik (DJ) per dasma dhe ahengjet tuaja . me muzik profesionale ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim