Ju ofrojm muzik per ahengjet tuaja

Shitet nga: rilind 21 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shërbimet : Për dasma
DJ DRENI ju ofron muzik me DJ per dasmat dhe ahengjet tuaja familjare per kontakt :055-864-490 ose
o44-286-914
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim