TENDA me NGROHJE dhe DYSHEME

Shitet nga: shkumbin 10 Qer 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shërbimet : Për dasma
Ofroj me qera, tenda me ngrohje dhe dysheme, per kohe dimri, per ceremoni te ndryshme , ahengje ose t'pame...

sherbimi kryhet me shum seriozitet dhe me qmime te volitshme

Gjithashtu bej muzike DJ per ahengje me kualitet te larte

Nr kontaktues: 044 276678 -----viber
049 276678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim