Ofroj me QERA: TENDA(shatorra), TAVOLINA, KARRIK..

Shitet nga: bledi tenda 29 Dhj 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Tavolinat dhe karrikat jan te plastikes dhe shum praktike

Dimenzionet e TENDAVE (shotorrave) jan 18m x 6m.. edhe mund ta zgjatim edhe ta shkurtojm sipas deshires suaj

Edhe ndriqimin e kan, gjat nates

Transportin dhe montimin e bejm GRATIS..

Me shum korrektsi dhe pun profesionale dhe qmime te volitshme

Adresa.; Rastavicë-Deqan tel.; 044/725-610 & 044/375-736 facebook.. bledi tenda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim