KOMPANIA PËR- PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE

Shitet nga: ARIAN-049-714060- -045-405531 16 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA -EXTRA .E- SPECIALIZUAR -PËR .PASTRIM - SHTEPIVE - LOKALET -OBJEKTET. BËJM- PASTRIM -KONFORE -VETURAVE [tapacirat - ulse etj] ME BARI (SHAMPONA) NGA GJERMANIA- .- BËJM -MONTIMIN E- BLLOBEKAVE [ billborda - tapetat - lokaleve shtepive] ETJ. - ME QMIME MË -TE -VOLISHEM NË RAJON . JU MIRËPRESIM .- TEL- 045-405531 049 -714 060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim