Bejme eliminimin e bubashvabave

Shitet nga: Muja 26 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shërbimet : Të tjera
Bejme eliminimin e bubashvabave me tretman ekologjik.
Tretmani zgjat 30 minuta, nuk permban erë dhe mund te kryhet ne te gjitha stinet e vitit pa pasur nevoje ta leshoni banesen, shtepin, lokalin etj. Eliminimi fillon menjeher gjat aplikimit te preparatit.
Garantojme eliminimin.
Qmime te volitshme.
Shërbimet i kryejm në tër teritorin e Kosovës.

Tel: 044 / 220 - 260
Tel: 049/ 715 - 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim