SHPIME TE PLLAKAVE MASIVE DHE THEMELEVE

Shitet nga: ARBETON 07 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shërbimet : Të tjera
bejme shpimin e pllakave masive ,themeleve,mureve ,ventilimeve,vrima per kanalizime,vrima per gypa te nxemjes,me makina me diamant vidium, me uje,pa vibrime th pa hilti,Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim