Dekorime me ballona

Shitet nga: Fati 22 Nën 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Çdo Çift e ka nje ëndërr për ditën e tyre të dasmës. Ata duan që ajo të jetë e bukur dhe e përsosur, ashtu si në ëndrrat e tyre. Por, kur ajo në fakt bëhet një realitet, planifikimi dhe stresi mund të rrënojnë këtë ëndërr që e kishin dikur.
Kjo është arsyeja pse shumë çifte vendosin të punësojnë një projektues profesional martese.Me ne nuk mbeteni te Zhgenjyer.
Per me shume informata dhe keshilla na vizitoni ne Faqen e facebookut Fati-m Ballona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim