Shtof te kualitetit te mire dhe maqina industriale

Shitet nga: Ramiz Bajramaj 29 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shtof i kaulitetit te mire qe mund te perdoret ne mobileri dhe per perde te ndryshme.
maqina qepse industriale.
çmimi sipas maraveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim