8 kompjutera komplet

Shitet nga: Brahim 25 Nën 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten 8 kompjutera ne gjendje te rregullt te gjith kan mausa tastiera ndegjuse dhe jan 8 karrika dhe 8 tavolina komplet. Shtepizat jan te gjitha hp. Monitorat samsunga dhe te gjith i kan ka 2 gb ram te ardhur nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim