Kompjutera per lojna

Shitet nga: Kompjutera per lojna 20 Qer 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR   1 200 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten 10 komjutera (shtepiza dhe monitor samsug, tastiera etj) komplet me interier ( tavolin me 14 karrika) per lojna te ndryshme fujts siemens 2.2 dual core kartela grafike nvidia 1 gb maus microsoft 1.0 plus vjen edhe serveri linux per conter strike. Ne kete qmim perfshihet edhe banaki ora conter strike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim