Shitet inventari

Shitet nga: Argjent 01 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten komplet pc me tavolina jan ne gjendje shum te mire monitor 19 inch 2gb ram .
komplet jan 8 komojuter me tavolina dhe te gjitha paisjet qmimi eshte 900 euro.
Nr.tel044482291. Dhe 044328152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim