Lloptop Mini Toshiba 5 ore bateri

Shitet nga: computer shoop fisari 14 Shk 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet lloptopi Toshiba dhe ka keto te dhena:Procesor intel Atom 1.67X1.67,Ram memory:2GB,Hardisk 120 GB,Windows 7 home premium.Lloptopi eshte ne gjendje perfekte dhe mban baterin nga 4 ore deri ne 5 ore mvaret nga puna qe ben me te me nje super qmim 120 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim