iPad 2 - 32 GB

Shitet nga: leotrimi 16 Tet 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Tableta
shes urgjentisht ipad-in
ka gjamin e krisun siq po e shihni ne foto dhe
osht i dalne prej programit sen tjeter
origjinal osht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim