CD te ndryshme origjinale per xbox 1 dhe playsta..

Shitet nga: isniq 02 Mar 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Deçan
Ka edhe cd tjera jo vetem keto qe jane ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim