Play Satation 2

Shitet nga: Leon 04 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Deçan
Shitet Play Station 2 Me 1 Gjestik , Me 13 CD Dhe 1 Memory Card 8 Mb Eshte Ne Gjendje Te Mir Ndrrohet Me Naj San Qe Me Konvenon Per Me Shum Informata Tel. 044-207-115 Faleminderit Per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim