Playstation 2

Shitet nga: Florent 23 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   75 EUR

Komuna: Deçan
Shes playstation 2 me 2 xhojstika origjinal
Dhe pa memorie kart vetem me kart startuese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim