Radio per golf 5

Shitet nga: Jetlir 25 Tet 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio ësht i golf 5 golf 6 passat tauran tiguan polo etj.Radios te gjitha paisjet i funksionojn per më shum telefononi:045600735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim