Hardisk, bateri, ram per laptop hp, shum lir ose..

Shitet nga: 045565939 08 Shk 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Deçan
She's laptopin hp me adapter per pjes, hardiskin, dhe bateri. 14.8 volt,3900 mah. Me qmim te lir te gjitha vetem 15 euro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim