Canon

Shitet nga: ardian 16 Mar 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin digital Canon 450D ne gjendje shum te mir , shum pak i perdorur ,i bler ne gjermani ,se bashku me te vjen adapteri,qanta dhe nje mbrotes te lentes nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim