Shitet Tv 48 inq VIVAX (1 Vit Garancion).

Shitet nga: Reshat 06 Dhj 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shite TV 48 inq Vivax...
Tv Eshte ne Gjendje te Rregullt dhe Teper Efikas, Full Hd, 48 Inq dhe teper i pershatshem per Dhomen e Ndejes... Pres Bleres Serioz, Ofroj 1 Vit Garancion .

Tel: 044 665 488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim