Tv LG 42 INCH

Shitet nga: Fitim 24 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   125 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv LG 42INCH ASHT NE GJENDJE TE MIR KA PAK PROBLEM NGANJEHERE JO NONSTOP NE EKRAN PAK NE ANEN E DJATHT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim