Xhirime 4K Kran (me qera)

Shitet nga: Brahim Batushaj 02 Qer 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhimet : Video kamera
Ofrojm xhirime FULL HD po ashtu edhe 4K

Pako te ndryshme sipas dershires tuaj


Po ashtu kran me qera 5 dhe 7 metra (profesional)

Per me shume na kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim