Bëjm shitjen dhe montimin e kametavë dhë alarmavë

Shitet nga: N T SH leoni 01 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhimet : Video kamera
Produktet tona ka 2 vite garancion
Kamerat jan SATURN 1.3mp ip kamera
Alarm SATEL më kabell dhë pa kabell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim