..........

Shitet nga: iber 16 Gsh 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me guma Te mercedesit 225-55-16 4copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim