.....

Shitet nga: ...... 16 Gsh 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma me fellne per OPEL Frontera 4 copa 255-65-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim