Bandash

Shitet nga: Jetmir 08 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht pa goma jon te ri 16 per vw kombi qmim 40 dyt numr +37744487726 me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim