Bandasha me goma

Shitet nga: Afrim 13 Gsh 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha me goma Te ardhne nga zvicra ne kosov Nuk Jan vozit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim