FELGA 17col Tauran Golf Pasat

Shitet nga: Xxxxxxx 26 Tet 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ne gjendje te regult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim