Felge

Shitet nga: Egonis 10 Pri 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felge te posa ardhur nga gjetrmanija per me shum info kontakto nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim