Fellga 16 per opel

Shitet nga: nexhdet 07 Nën 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes.fellga me goma tmira 16 .. me.4 vrima 200 uuro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim