Fellga per Vetur 15 nderrim me fellga 14 -90

Shitet nga: Zenel 12 Pri 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan fellge 15 mund ti nderroj edhe me fellge 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim