Fellne 15 me gjith goma

Shitet nga: Sami 03 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 me gjith goma per. Mitsubishi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim