Fellne 17Brabus

Shitet nga: Latii 20 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 17 Brabus per qdo lloj Mercedesi me qmim shum te arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim