Fellne Keskin , 18 she me goma M+S te reja

Shitet nga: Qendrim 03 Pri 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellmet jan te thella me goma 18/255/35. Jane te pershtatshme per veturat mercedes dhe audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim