Fellne Mercedes AMG 21"

Shitet nga: privat 05 Pri 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Mercedes Benz , Modeli AMG 21"col.
Shum te mira.

Blers Serioz!!!...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim