Fellne bmw 5

Shitet nga: bmw 31 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per bmw e60 .gt 6 seri 3 seri felnet jan pakt te perdorne gomat t reja viti 2015. 245.35.19 mas 265.40.18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim