Fellne bmw e60

Shitet nga: bmw 5 serie 26 Jan 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne vossen 19 me guma te reja viti 2015 te veres 245.40.19 mas 265.40.19 shun pat te per dorne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim