Fellne dhe goma

Shitet nga: rinor 27 Dhj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jon te mira edhe bandasht
per ma shum informata thirrni 049271634 ose viber 049271634
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim