Fellne me guma

Shitet nga: Afrimi 26 Qer 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjith guma te ardhe nga zvicrra ne Kosov nuk jan vozit I kam keta nr 18 coll 15 coll te Gjithat jon ne gjendje te shkelqyshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim