Fellne mercedesi 15col

Shitet nga: Rustemi 06 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim