Fellne per audi

Shitet nga: Dilan 14 Pri 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me gjith goma per 4 goma 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim