Fellne

Shitet nga: Arton 12 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per me shum info kontakto numrin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim